O blogu

13. září 2007 v 18:43 | Světlana |  Okolo blogu
Ještě předevčírem jsem si vesele psala články do svého starého blogu. Pak se okolo desáté hodiny večerní přihodila věc, se kterou se jen těžko vyrovnává. Blog jsem měla od ledna 2007. Byl nádherně rozjetý s poměrně vysokou návštěvností. Jedním velkým omylem jsem zmáčkla tlačítko OK které opravňovalo Blog.cz mi vše smazat. Moje víc jak půlročná práce byla vy víte kde. Koho by to nenaštvalo. Obrečela jsem do. Další den jsem se ale cítila nesmírně volná, bez závazků. Pak jsem ale večer přišla domů a automaticky zapla počítač a najednou mi došlo, že už nenastane to hodinové přemýšlení co přidám za nový článek, ani jak bych mohla obnovit design. Po dlouhém přemýšlení došlo na to, že si založím blog nový. Bude to tu v podobném duchu, ale nechci, aby to bylo spojováno s blogem starým, a proto neuvedu adresu. Na jednu stranu je škoda starých článků, ale můžu začít zase od nuly, což má taky své výhody.
Poprvé Vaše Světlana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lukin lukin | Web | 13. září 2007 v 18:44 | Reagovat

Návod na zlatky do travianu zdarma

(nebo na nákup cehkoli jineho :D)

Je to vcelku jednoduchý postup...

Stačí mít základní znalost angličtiny, a cca 5min čas na internetu denně

Existují totiž stránky, kde vám platí za to, že klikáte na odkazy.

Denně tam je cca 10 odkazů, za které dostanete zaplaceno.. Peníze se sbírají sice po centech a dají se vyzvednout až dosáhnete částky 10 dolarů.

Je tu ale jeden zlepšovák.. dostanete vlastní odkaz, pomocí kterého se zaregistrují vaši přátelé, kteří si chtějí taky vydělat a když budou klikat na odkazy, budou peníze přibývat rovněž na váš účet!!! Takže čím víc přátel, tím víc peněz!

1. vytvořit si účet na paypal.com ( každý to hravě zvládne.. přes paypal můžete pak zaplatit ten rapidshare)

*u registrace se vás to bude ptát na číslo kreditky.. stačí kliknout na cancel a kreditku zadávat nemusíte

2. klikněte na http://bux.to/?r=lukin736 a zaregistrujte se na stránce. Je to opět jendoduché. V kolonce referer prosím nechte mou přezdívku.. vám to neuškodí a mě to pomůže. Dostanete pak vlastní odkaz, přes který se mohou registrovat další lidé a to zase pomůže vám. Berte to prosím jako drobnou protislužbu za poskytnutí této informace.

3. pak jen stačí po přihlášení kliknout na surf ads a můžete vydělávat. Ale pozor.. musíte prohlížet pouze jednu stránku, počkat až se odečte 30 sekund a objeví se DONE.. pak můžete kliknout na další odkaz a opět počkat..

4. až budete mít přes 10 dolarů, stačí si peníze nechat poslat na paypal účet, přes který se hravě zaplatí premium account na rapidshare. Peníze se z paypal dají poslat i na normální účet u jakékoli banky

super trika k objednani

http://www.bastard.cz/?r=247716

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.